Legia Cudzoziemska
Legia Cudzoziemska
Legia Cudzoziemska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Strona Plemiania z K37
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 poracha

Go down 
+6
jelen119
7urass
sniady10
kosiarz*
pi0ter
johncarter
10 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Smiechu
Gość




poracha Empty
PisanieTemat: poracha   poracha I_icon_minitime13/2/2010, 15:03

no gratuluję..napewno w ten sposób przyciągniecie do siebie wiecej ludzi na k37..pewnie tych z TOP20 to wszystkich ;P
Powrót do góry Go down
johncarter

johncarter


Wiek : 115
Data rejestracji : 04/01/2008

poracha Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha I_icon_minitime13/2/2010, 15:11

Może byś sprecyzował o co ci chodzi dokładniej ??
Powrót do góry Go down
https://legiacudzoziemska.forumotion.com
pi0ter




Wiek : 37
Data rejestracji : 11/02/2010

poracha Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha I_icon_minitime13/2/2010, 22:50

skąd pomysł na to ,że to ma być sposób na rekrutacje graczy Suspect
i dlaczego brakło Ci odwagi na podpis?
Powrót do góry Go down
śmiechu
Gość




poracha Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha I_icon_minitime15/2/2010, 11:27

może źle ująłem swoją myśl/głupotą jest tworzenie forum zewnętrznego na plemionach,może na trawianie to przechodzi johnie c. bo tam z tego co pamiętam nie ma takiego miejsca gdzie wszyscy razem mogliby poduskutować ale forum zewnętrzne na plemionach.....heh,juz widziałem to tyle razy że naprawdę gratuluje pomysłu
Powrót do góry Go down
śmiechu
Gość




poracha Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha I_icon_minitime15/2/2010, 11:30

aha i nie podanie mojego prawdziwego nicku nie jest spowodowane tym że boję się inwazji nie wiem jak wy sie tam teraz nazywacie/bo nazwy zmieniacie jak rękawiczki a każda nowa idealnie pasuje do masówki którą wspaniale tworzycie/ a tym że to forum nie przyjmuje takich długich nicków jak mój ;P


nara dzieciaki bo nie za bardzo mam dla was czas
Powrót do góry Go down
kosiarz*

kosiarz*


Wiek : 36
Data rejestracji : 11/02/2010

poracha Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha I_icon_minitime15/2/2010, 11:35

w twoich slowach widze strach gosciu...
Powrót do góry Go down
Śmiechu
Gość




poracha Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha I_icon_minitime15/2/2010, 11:56

taaaa // uwielbiam jak 22 letni kozak z buzią małego dziecka i przestraszonymi oczkami pisze o strachu...
Powrót do góry Go down
kosiarz*

kosiarz*


Wiek : 36
Data rejestracji : 11/02/2010

poracha Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha I_icon_minitime15/2/2010, 12:00

nie z przestraszonymi oczkami tylko pelnymi lez ze smiechu...bo jak widze jakiegos cFaniaka takiego jak ty to mnie smiech ogarnia...
Powrót do góry Go down
johncarter

johncarter


Wiek : 115
Data rejestracji : 04/01/2008

poracha Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha I_icon_minitime15/2/2010, 12:54

śmiechu napisał:
może źle ująłem swoją myśl/głupotą jest tworzenie forum zewnętrznego na plemionach,może na trawianie to przechodzi johnie c. bo tam z tego co pamiętam nie ma takiego miejsca gdzie wszyscy razem mogliby poduskutować ale forum zewnętrzne na plemionach.....heh,juz widziałem to tyle razy że naprawdę gratuluje pomysłu

Na Travianie istnieje forum wewnętrzne czego oczywiście nie wiesz, ale tylko kiepskie sojusze z niego korzystają, poza tym nie wszyscy umieją założyć forum zewnętrzne. Ten dział jest dla gości i tego typu wypowiedzi właśnie lubię. Można tu narzekać, opluwać nas i wyrażać swoją zazdrość - mnie to osobiście bawi Very Happy
Powrót do góry Go down
https://legiacudzoziemska.forumotion.com
Śmiechu
Gość




poracha Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha I_icon_minitime15/2/2010, 13:13

jedna sprawa: płacz płacz i nie interesuje mnie to z jakiego powodu płaczesz ale jak lubisz to płacz
druga sprawa: skoro w trawianie z wewnętrznego forum kożystają tylko kiepskie sojusze to pewnie tak samo jest na plemionach// ilu was tam dzisiaj jest????40 paru pewnie + akademia to będzie pewnie z 80 osób ,a tu zarejestrowało się 25..hehe no tylko pogratulować a jak to się skończy sam sobie johnie c. ocenisz za jakiś czas ale ja wiem że nie skończy się dobrze...
trzecia sprawa: chyba nawet 7 letnie dziecko potrafi założyć forum zewnętrzne a takie 9 letnie potrafi się na tym forum posługiwać tak bb żeby były konpatybilne z 40 światem plemion...
kończe to "opluwanie" i popatrze sobie jak sami siebie niszczycie..a na marginesie wasz mądry i niezwykle mentalnie rozwinięty założyciel znowu pisał do =TGA= w sprawie fuzji/gratuluję założyciela
Powrót do góry Go down
johncarter

johncarter


Wiek : 115
Data rejestracji : 04/01/2008

poracha Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha I_icon_minitime15/2/2010, 13:25

Możesz jeszcze coś dodać? Chętnie się pośmieję z twojej twórczości, chyba naprawdę coś ci leży na sercu. You just made my day poracha 296858
Powrót do góry Go down
https://legiacudzoziemska.forumotion.com
śmiechu
Gość




poracha Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha I_icon_minitime15/2/2010, 13:34

może dodam pytanie : po co zewnętrzne forum????żeby graczom grało się cieżej?????,czy żeby ewentualne utudniać komunikację wewnątrzplemienną????
..no chyba że boicie się szpiegów ale jak zweryfikujecie kto szpiegiem jest a kto nie jest_na tym forum będzie łatwiej?????
czy może uważasz że doświadczenie jakie zebrałeś na trawianie w pełni zaprocentuje na plemionach????
czy przejmowanie przez ciebie władzy w tym plemieniu to tylko twoje chore ambicje????czy naprawdę uważasz że z 0 doświadczeniem jesteś w stanie doprowadzić to plemie do kądkolwiek drogą zewnętrznego forum???????
i odnoszę wrażenie że to najżywszy temat na całym forum..hehehe narazie już naprawdę nie mam dla was dzieciaki czasu
nie odpowiadaj mi johnie c. tylko się pośmiej a odpowiedz swoim graczom na ukrytym
Powrót do góry Go down
kosiarz*

kosiarz*


Wiek : 36
Data rejestracji : 11/02/2010

poracha Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha I_icon_minitime15/2/2010, 14:02

widze gosciu ze ci sie bardzo spodobalo nasze forum...czesciej u nas siedzisz niz u siebie...nie bede juz tu pisal bo szkoda mojego klikania na takich nie doklepancow...
Powrót do góry Go down
johncarter

johncarter


Wiek : 115
Data rejestracji : 04/01/2008

poracha Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha I_icon_minitime15/2/2010, 14:13

śmiechu napisał:
może dodam pytanie : po co zewnętrzne forum????żeby graczom grało się cieżej?????,czy żeby ewentualne utudniać komunikację wewnątrzplemienną????
..no chyba że boicie się szpiegów ale jak zweryfikujecie kto szpiegiem jest a kto nie jest_na tym forum będzie łatwiej?????
czy może uważasz że doświadczenie jakie zebrałeś na trawianie w pełni zaprocentuje na plemionach????
czy przejmowanie przez ciebie władzy w tym plemieniu to tylko twoje chore ambicje????czy naprawdę uważasz że z 0 doświadczeniem jesteś w stanie doprowadzić to plemie do kądkolwiek drogą zewnętrznego forum???????
i odnoszę wrażenie że to najżywszy temat na całym forum..hehehe narazie już naprawdę nie mam dla was dzieciaki czasu
nie odpowiadaj mi johnie c. tylko się pośmiej a odpowiedz swoim graczom na ukrytym


Nie wiem czy wiesz, ale skuteczną formą komunikacji jest także IGM . Forum zewnętrzne jest dla aktywnych graczy którzy interesują się grą. Co do Travian to gra dla inteligentnych i z określonym celem, tutaj to gra o pietruszkę. O losach plemienia nie decyduje sam lider tylko cała plemię. Tobie pewnie nikt nie dał funkcji lidera czy żadnej innej dlatego masz teraz wyrzuty sumienia . Przykro mi z tego powodu, może zagraj na innym świecie i załóż swoje plemię.
Powrót do góry Go down
https://legiacudzoziemska.forumotion.com
sniady10

sniady10


Wiek : 48
Data rejestracji : 12/02/2010

poracha Empty
PisanieTemat: odp...   poracha I_icon_minitime15/2/2010, 14:28

Szkoda słów Jonny nawet nie pisz z nim bo to podkrętka żeby nam jechać jak znam życie
Powrót do góry Go down
7urass

7urass


Wiek : 32
Praca/hobby : Grafika
Data rejestracji : 11/02/2010

poracha Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha I_icon_minitime15/2/2010, 16:26

Proponował bym to zamknąć i nie zwracać w ogóle uwagi na nie dowartościowanych ludzi którym się tu coś nie podoba. poracha 367481
Powrót do góry Go down
śmiechu
Gość




poracha Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha I_icon_minitime16/2/2010, 13:08

44 członków plemienia z czego 26 tutaj się zarejestrowało to już wam daje 18 ludzi którzy nie mają pojęcia co się dzieje bo pewnie wszytkie najważniejsze sprawy omawiacie tu..z tych 26 zarejestrowanych tylko 23 raczyło się tu zalogować w ciągu ostatnich 24h więc to daje kolejnych 3 niedoinformowanych..nie wspomnę o waszymej wspaniałej akademi...jak na masówkę to bardzo dobrze że nikt z akademi nie jest tu zarejestrowany_po co mają wiedziec co planujecie przecież sa tylko akademią..heheheh


ja też proponowałbym zamknąć ten temat i wszystkie inne na tym forum...zresztą

p.s : widzę że płaczący kosiarz postanowił ukryć swoją dziecinną tważ pod bardziej budzącym grozę avatarem..heheh/teraz nie widać jak płaczesz
Powrót do góry Go down
kosiarz*

kosiarz*


Wiek : 36
Data rejestracji : 11/02/2010

poracha Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha I_icon_minitime16/2/2010, 13:18

tamtem byl tymczasowy...znalazem cos bardziej adekwatnego do mojego nicku...i jesli uwazasz ze mam dziecinna twarz to kup sobie okulary slepaczku...no i zajmij sie sprawami swojego plemienia
Powrót do góry Go down
kosiarz*

kosiarz*


Wiek : 36
Data rejestracji : 11/02/2010

poracha Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha I_icon_minitime16/2/2010, 13:22

moze zdradzisz nam swoj nick...jestem ciekawy co to za gracz jest tak wygadany
Powrót do góry Go down
śmiechu
Gość




poracha Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha I_icon_minitime16/2/2010, 13:26

ciekawość to 1 stopień do piekła,a wydanie bezsensownie przeze mnie pieniędzy na okulary nie sprawi że Twoja twarz przestanie być dziecinna albo jak sam napisałeś że przestaniesz płakać...
Powrót do góry Go down
kosiarz*

kosiarz*


Wiek : 36
Data rejestracji : 11/02/2010

poracha Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha I_icon_minitime16/2/2010, 13:35

nie musisz sie martwic o to czy pojde do piekla...robisz po gaciach ze strachu,a zastawiasz sie jakims pieklem....no nic...koniec dyskusji...
Powrót do góry Go down
Śmiechu
Gość




poracha Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha I_icon_minitime16/2/2010, 13:38

nie styety nie dam Ci satysfakcji i nie dam się sprowadzić do Twojego poziomu zebyś mógł mnie doświadczeniem pokonać...
Powrót do góry Go down
jelen119

jelen119


Wiek : 103
Data rejestracji : 11/02/2010

poracha Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha I_icon_minitime16/2/2010, 13:45

Chyba na odwrót śmiechu. Jeśli chcesz kończyć to kosiarz nie będzie mógł zapaść się tak nisko czyli głęboko w jądro Ziemi.
Powrót do góry Go down
johncarter

johncarter


Wiek : 115
Data rejestracji : 04/01/2008

poracha Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha I_icon_minitime16/2/2010, 13:55

Ok chłopaki, dajcie sobie spokój z tym matołkiem. To jeden z byłych naszych prawdopodobnie i wiem który to, w ogóle nie był aktywny, potem odszedł a teraz ma pretensje do całego świata. Dzięki temu działowi dla gości może się chłopak wyżalić i może mu trochę ulży. Dajcie mu się wypłakać do końca poracha 300961
Powrót do góry Go down
https://legiacudzoziemska.forumotion.com
pi0ter




Wiek : 37
Data rejestracji : 11/02/2010

poracha Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha I_icon_minitime16/2/2010, 19:57

Śmiechu napisał:
nie styety nie dam Ci satysfakcji i nie dam się sprowadzić do Twojego poziomu zebyś mógł mnie doświadczeniem pokonać...

jak widzę wszyscy w tym temacie są na jednym poziomie, tylko jeden stara się wybić ponad wszystkich. Stawiam na gracza, który odszedł po objęciu władzy przez joncarter'a , który także skrytykował kosiarz'a*. W nicku miał "belkot" tym samym bełkotem sumiennie naciera na ww graczy.
Zauważ, że na tym forum to większość młodzież , jeżeli natomiast Ty widzisz dzieci to musisz być w wieku podeszłym. I co na to Twoje dzieci, że tatuś się żre na internetowym forum w sprawie organizacji plemienia. Nie masz rodziny, nie moja brocha. Twoje obliczenia matematyczne są jak najbardziej uzasadnione, jak mniemam nigdy nie podejmiesz podobnych kroków. A teraz panie "dorosły" nie daj się prowokować (jak już wspomniałeś) do owej dyskusji i zajmij się swoimi sprawami. A forum jak jest to zostaw czasowi.
Gorąco pozdrawiam Piotr
Powrót do góry Go down
Sponsored content





poracha Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
poracha
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legia Cudzoziemska :: Visitors :: Forum dla gości-
Skocz do: