Legia Cudzoziemska
Legia Cudzoziemska
Legia Cudzoziemska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Strona Plemiania z K37
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 poracha

Go down 
+6
jelen119
7urass
sniady10
kosiarz*
pi0ter
johncarter
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Śmiechu
Gość




poracha - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha - Page 3 I_icon_minitime20/2/2010, 23:30

tsstsstsstsstss..błąd johnie c. //nawet się nie spodziewasz ;P ,a herosów uważam za zwykłych punktowców ładujących przede wszystkim w offa...
Powrót do góry Go down
Śmiechu
Gość




poracha - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha - Page 3 I_icon_minitime23/2/2010, 00:05

tak sie zastanawiam_czy to najbardziej wyświetlany temat na waszym forum????//czasami wystarczy wiedziec w który tryb włożyć szpilkę ;P
Powrót do góry Go down
pi0ter




Wiek : 37
Data rejestracji : 11/02/2010

poracha - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha - Page 3 I_icon_minitime23/2/2010, 06:05

żeby choć jedna osoba wspomniała o Tobie na forum to bym Ci pogratulował tej szpilki. Ale skoro udało Ci się nawet mnie przestawić przeciwko Tobie to znaczy,że jesteś dzieckiem. Jeżeli jednak uważasz sie za dorosłego to te posty mówią o Twoim rozgarnięciu. Nie daje Ci więcej jak 25 latek skarbie, młodzieniaszek , który pewnym krokiem wszedł w świat pełnoletności i rozgłasza na prawo i lewo jaki to on dorosły. Kupując alko w sklepie pewnie sie bulwersujesz gdy kasjerka pyta o dowód osobisty..., przecież wystarczy spojrzeć.
Taa pojedź mnie teraz Twoją pięknie wygłoszona mową i skacz przed tym monitorem z radości ile to szkoła Ci dała rozumku, szkoda ,że rodzina Ci nie dała kultury. Gorąco pozdrawiam pi0ter.
Powrót do góry Go down
89sz89

89sz89


Wiek : 34
Data rejestracji : 12/02/2010

poracha - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha - Page 3 I_icon_minitime23/2/2010, 10:18

kolega śmiechu ma, aż tyle do powiedzenia... lecz tchórzostwem jest nie wyjawienia swojej tożsamości... strach ??? jak na człowieka posługującego się takim ujmijmy wyrafinowanym językiem strach nie przystoi... godności brakuje...
Powrót do góry Go down
Śmiechu
Gość




poracha - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha - Page 3 I_icon_minitime27/2/2010, 11:18

no trochę się nie odzywałem bo chciałem sobie popatrzeć na Was z boku i mam takie spostrzeżenia:
po1 johnc. to punktowiec który zrobi wszystko dla rankingów /gratuluje przywódcy...dowód: mam wymieniać nickami graczy którzy już od jakiegoś czsasu w ogóle nie grają?????
po2 po sprawdzeniu stanu wojsk nikt nie wyleciał????no to albo macie niezwykły dar przekonywania graczy do budowy odpowiedniej ilości wojsk albo...hmmm może wymagania defowe ile to tam u was jest???400oik i 400mieczy są śmiesznie małe i lepiej w ogóle nie zajmować miejsc w zagrodzie takim defem,jest jeszcze trzecia opcja_johnowic. bardzo zależy na rankingu a kto nie gra 1 raz w plemieona wie że rankingi nie grają ale...johnc. przecież tego nie wie
po3 jak tam zgranie plemienia????wszyscy już się tu zarejestrowali????a jak wspólne akcje co????dno????
bawcie się dalej.....
Powrót do góry Go down
gruber91

gruber91


Wiek : 32
Data rejestracji : 11/02/2010

poracha - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha - Page 3 I_icon_minitime27/2/2010, 12:58

Bawimy się świetnie z wojskami było bym powiedział bardzo dobrze... Drobna rada... Nie pisz tutaj bo i tak tego nie czyta...
Powrót do góry Go down
Śmiechu
Gość




poracha - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha - Page 3 I_icon_minitime27/2/2010, 13:12

po pierwsze_ wiem że z wojem stoicie tak sobie więc to Twoje pierwsze kłamstwo
po drugie_ nie wiem czy tak świetnie się bawicie ale jako poboczny obserwator raczej powiedziałbym że tak sobie jest lepszym określeniem dla zabawy w waszym przypadku
po trzecie_nikt nie czyta..hmm/to skąd się wzięło to ponad 600 wyświetleń????
Powrót do góry Go down
tujkar

tujkar


Wiek : 28
Data rejestracji : 11/02/2010

poracha - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha - Page 3 I_icon_minitime27/2/2010, 13:48

Śmiechu napisał:
po trzecie_nikt nie czyta..hmm/to skąd się wzięło to ponad 600 wyświetleń????

jak siedzisz i przez cały czas nabijasz
Powrót do góry Go down
pi0ter




Wiek : 37
Data rejestracji : 11/02/2010

poracha - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha - Page 3 I_icon_minitime27/2/2010, 14:50

czym innym jak nie zabawą jest gra?
Powrót do góry Go down
jelen119

jelen119


Wiek : 103
Data rejestracji : 11/02/2010

poracha - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha - Page 3 I_icon_minitime27/2/2010, 17:43

A ja kolego Śmiechu pozwolę sobie na zacytowanie wierszy Ignacego Krasickiego:
"Nie nowina, że głupi mądrego przegadał;
Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał,
Tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł;
Na koniec, zmordowany, gdy sobie odpoczął,
Rzekł mądry, żeby nie był w odpowiedzi dłużny:
"Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz jest próżny".

" Pytał głupi mądrego: "Na co rozum zda się?"
Mądry milczał: gdy coraz bardziej naprzykrza się,
Rzekł mu: "Na to się przyda, według mego zdania,
Żeby nie odpowiedać na głupie pytania".

Coś z tego rozumiesz?
Powrót do góry Go down
loop
Gość




poracha - Page 3 Empty
PisanieTemat: porażka   poracha - Page 3 I_icon_minitime28/2/2010, 02:29

no i rzeczywiście porażka. Mam 40 lat i nie potrafię jak przeciętny 7 latek założyć forum. Ciąć się mam?
Zawsze był w sojuszu chociaż jeden ocykany to to załatwiał jocolor
Aktywujcie mi konto Smile
Powrót do góry Go down
Śmiechu
Gość




poracha - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha - Page 3 I_icon_minitime28/2/2010, 21:59

zasatanwiam się dlaczego w takim razie johnc. wziął się za porządki w waszym plemieniu skoro według Ciebie jeleniu jestem głupi...ale zaraz ja potrafię wyrażać swoje myśli własnymi słowami a Ty????nie dość że nie umiesz 3 zdań sklecić to jeszcze wyciągasz cytaty z ogólnie znanych bajek????może przerzuć się na horrory _ będzie bardziej dramatycznie....

do założycieli LC tych tak zwanych "honorowych" gratuluję: najpierw zrobiliście sobie fajna masówkę potem pozwoliliście żeby jakiś punktowiec/rankingowiec z trawiana przejął władzę a teraz pewnie z dumą patrzycie jak zaczyna wam kuleć plemie_ jak tam z frekwencją na forum????pewnie cały czas rośnie ale tylko w zakładce spam....narazie

//mam nadzieję johniec że nie czujesz urazy moimi słowami,zresztą i tak zaraz ktoś mnie z błotem zmiesza ale powinieneś się cieszyć _forum na które poświęciłeś sporo czasu kuleje,rankingi agro są conajmniej przeciętne a ...... reszta będzie gwoździem do trumny dla tego forum jak zdecyduje się wam podać tą resztę...
Powrót do góry Go down
Śmiechu
Gość




poracha - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha - Page 3 I_icon_minitime2/3/2010, 01:12

czuję się urażony że to forum zostało wyróżnione dla jakieś n00ba dondamiana czy jakoś tak ;P .kto to fack jest dondamian ????
Powrót do góry Go down
Śmiechu
Gość




poracha - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha - Page 3 I_icon_minitime6/3/2010, 11:22

NIEZŁA PORACHA CO JOHNIEC. TYLE PRACY A FORUM PRZETRWAŁO MIESIĄC MOŻE....HEHEHE / NIESTETY JAKO WETERAN TRAWIANA NIE MOGŁEŚ PRZEWIDZIEĆ ŻE PODZIELENIE FORUM Z SOJUSZNIKAMI BEDZIE NIEMOŻLIWE CO???? JEST JESZCZE WIELE RZECZY KTÓRE RÓŻNI TRAWIANA OD PLEMION "WETERANIE" A O ILE DLA CIEBIE JESZCZE WIELE SZCZEGÓŁÓW BĘDZIE ZASKOCZENIEM O TYLE ZASTANAWIAM SIĘ CZY LUDZIE NAD KTÓRYMI"PRZEJĄŁEŚ" WŁADZĘ TEŻ MUSZĄ TE ZASKOCZENIA PRZEŻYWAĆ RAZEM Z TOBĄ .... PORAŻKA
Powrót do góry Go down
pi0ter.
Gość




poracha - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha - Page 3 I_icon_minitime10/3/2010, 18:29

Ty dalej masz mało? Spróbowaliśmy fory zewnętrznej, nie wyszło. Wróciliśmy na fore wewnętrzną, Ty dalej spamujesz. Zastanawia mnie ile Ty masz czasu aby poświęcić internetowi. Trochę potrwało zanim doszliśmy do tego kim jesteś ( no chyba ,że to tylko ja Cię rozgryzłem ) ale to zrobiliśmy A*************e.
Zajmijmy się poważniejszymi sprawami, które teraz mamy na głowie a tą odstawmy w kąt.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





poracha - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: poracha   poracha - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
poracha
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legia Cudzoziemska :: Visitors :: Forum dla gości-
Skocz do: